Loading...
Ціни на друк книг
Тип палітурки
Кольоровість блоку
Формат видання
Тип паперу
ФорзациОбороти обкладинки
Лясе
Кругління блоку
Ламінація
Мінімум 100
Мінімум 5
Вартість 1 екземпляра*
Тираж Ціна за екземпляр
0 екз. 0 грн
1 екз. 0 грн
5 екз. 0 грн
10 екз. 0 грн
20 екз. 0 грн
30 екз. 0 грн
40 екз. 0 грн
50 екз. 0 грн
60 екз. 0 грн
70 екз. 0 грн
80 екз. 0 грн
90 екз. 0 грн
*У таблиці наведено точну вартість екземпляра
Вартість тиражу
0 грн

Розглядаючи можливість друку книги, бажано заздалегідь знати, скільки це коштуватиме. Не завжди зручно одразу вступати у перемовини з менеджерами друкарень, просити їх підрахувати можливу вартість різних варіантів, для обрання оптимального. Краще це зробити самостійно, маючи можливість без поспіху обміркувати кожен для прийняття виваженого рішення. Саме для цього друкарня ТАКИБУК розробила зручні онлайн-калькулятори цін на послуги.

Самостійне обчислення вартості друку (онлайн калькулятор)

Онлайн-калькулятор допоможе зробити розрахунок вартості виготовлення книг із твердою або м‘якою палітуркою, чорно-білим і кольоровим друком, в одному з чотирьох стандартних форматів, обравши бажаний з трьох типів паперу. Замовник має можливість самостійно комбінувати усі перераховані варіанти у довільному поєднанні. 

Калькулятор допоможе розрахувати ціну оздоблення майбутньої книги одним з двох типів ламінування обкладинки, оформленням форзаців, круглінням блока і наявністю лясе. Також калькулятором передбачений самостійний вибір кількості сторінок книги і розміру бажаного накладу, що впливають на вартість видання.

Калькулятори додаткових послуг друкарні

На сайті ТАКИБУК кожен замовник має можливість самостійно розрахувати вартість робіт з додрукарської підготовки тексту.

Вартість верстання

Онлайн-калькулятор допоможе самостійно розрахувати вартість верстання простого тексту, або доповненого монохромними і кольоровими ілюстраціями. Окремо можна розглянути розміщення тексту стовпчиками, вартість додавання колонтитулів, колонцифр, виносок, наявність формул і таблиць тощо. У будь-якому з варіантів замовник обирає один з чотирьох стандартних форматів, потрібну кількість сторінок і розмір накладу, одразу дізнаючись ціну.

Вартість коректури

За потреби, друкарня виконую редагування і коректорське виправлення майбутньої книги. Їх вартість залежить від типу тексту і його розміру. Розрахувати ціну цієї послуги можна самостійно, скориставшись відповідним онлайн-калькулятором.

Друкарня ТАКИБУК поважає своїх клієнтів і працює над створенням максимальних зручностей у прийнятті ними рішення щодо майбутнього видання.