Loading...

Гарна, якісно й зі смаком виконана палітурка є візитівкою книги, її обличчям. Існує два види палітурки: тверда і м’яка. Раніше вважали, що тільки тверда обкладинка може гарантувати тривалу й надійну службу. Використання сучасного обладнання та інноваційних технологій для друку книжок повністю спростовує це твердження.

Переваги м’якої палітурки

  • Достатні міцність і надійність
  • Низька собівартість книги
  • Швидке виконання друку
  • Можливість виготовлення від одного примірника до великого накладу
  • Друкування книг будь-якого формату
  • Необмежена кількість сторінок
  • Мала вага друкованого виробу
  • Гнучкість як додаткова зручність під час носіння та використання
Друк книг у м'якій палітурці

Широкі можливості «ТакиБук»

Завдяки використанню нового обладнання, що відповідає вимогам якості ЄС, і найсучаснішим цифровим технологіям друкарня «ТакиБук» може втілити всі побажання замовників. 

Друк книг у м'якій палітурці

Різні формати

«ТакиБук» виготовляє книги з м'якою обкладинкою будь-якого формату: від мініатюри, так званого кишенькового вигляду, до найбільшого – «енциклопедичного» або альбомного – розміру.

Друк книг у м'якій палітурці

Види обкладинки

М'яку обкладинку виготовляють із крейдованого паперу високої щільності або картону. Для збільшення терміну служби її покривають спеціальною захисною плівкою, матовою або глянцевою. Цей процес у видавництві називають ламінуванням. Особливо привабливо виглядає матове покриття із частковим лаковим оздобленням і тисненням із використанням фольги, що дає змогу акцентувати на окремих елементах. 

Друк книг у м'якій палітурці

Виконання блоку

Для виготовлення книг у м'якій палітурці використовують офсетний чи крейдований, глянцевий або матовий папір різної щільності. Можливий чорно-білий і багатокольоровий друк. 

Є декілька способів з’єднання блоку: зшивання ниткою або скобою, а також проклеювання. Для клейового з'єднання використовують як звичайний термоклей, так і поліуретановий.

Наразі книги з м'якою обкладинкою – найбільш затребуваний вид палітурки.


Калькулятор вартості друку книги