Loading...

Незважаючи на перехід багатьох інформаційних джерел в онлайн-площину, друковані журнали залишаються популярним різновидом періодики. Вони відрізняються різноманітністю тематичної направленості і читацької аудиторії, що додає процесу їх виготовлення додаткові особливості, і, зазвичай, у кожному присутня реклама. Журнали поділяються

  • за віковою ознакою: на дитячі і дорослі;
  • за гендерною ознакою: на жіночі і чоловічі;
  • за фаховою ознакою: спеціалізовані, для різних галузей;
  • за тематикою: наукові, професійні і розважальні.

Перевага цього виду поліграфічної продукції полягає саме у її розповсюдженні виключно у середовищі, що складає цільову аудиторію, тому замовники зацікавлені не тільки донести певну інформацію, але й надати їй найбільш привабливого вигляду, доповнюючи відповідними рекламними оголошеннями. На відміну від книг, журнали не є одноразовими виданнями, а їх періодичність може коливатися від щотижневого виходу до одного номера на рік. При цьому, зовнішнє оформлення видань більш схоже до каталогів.

Складники ціни друку журналів

На вартість виготовлення журналів впливають декілька чинників. Розглянемо кожен з них окремо.

Вид друку

Журнали виготовляють за однією з двох технологій: цифровою або офсетною. Першу використовують для швидкого друку невеликих накладів. Його додаткова перевага – можливість оперативного внесення змін до готового макету.

Офсетна технологія розрахована на багатотиражні видання і є бюджетною, але вимагає більше часу для виготовлення. Ще одна відмінність від цифрового друку полягає у передачі кольорової гами.

Тип паперу

Внутрішній блок журналу може бути виготовлений з паперу різних типів, від найдешевшого тонкого, так званого «газетного», до білого високої щільності. Найбільш популярним є білий матовий папір, але справжньої привабливості і респектабельності журналу надає використання глянцевого паперу. Саме глянець, завдяки високій світловідбивній здатності, додає яскравості кольоровому друку. Але ця його особливість негативно впливає на сприйняття великої кількості друкованого тексту, втомлюючи очі. Ідеальним рішенням може стати поєднання в одному журналі яскравих ілюстрацій на глянцевому папері і розміщення текстових блоків на матовому, хоча це збільшує вартість видання.

Обов’язкові чинники

Звичайно, ціна друку залежить від кольорової насиченості і способу розміщення інформації на сторінці, поєднання тексту та ілюстрацій. Одна з головних складових ціни – кількість сторінок. Для найбільш популярного формату А4 вона має бути кратною чотирьом. І, звичайно, велике значення має наклад.

Друк журналів у ТАКИБУК

Друкарня ТАКИБУК надає послуги щодо друку журналів будь-яким способом, без обмеження тиражу. Профільні фахівці друкарні готові допомогти у формуванні макета майбутнього номера, розробці дизайну, додрукарській підготовці текстів.

Серед додаткових послуг друкарні – безкоштовна доставка готових виробів замовникові.

Дізнатись щодо ціни друку журналів і замовити виготовлення можна за допомогою відповідних онлайн-калькуляторів на сайті і у менеджерів друкарні.


Калькулятор вартості друку журналів