Loading...
Коректура тексту ціна
Тип тексту
Вартість коректури
0 грн

Коректура та редагування тексту

Друкарня «ТакиБук» у межах підготовки книги до друку надає послуги з виправлення орфографічних, пунктуаційних і стилістичних помилок, не порушуючи при цьому смислові акценти та зберігаючи основну стилістичну форму тексту.

Основні види робіт

  • Коректура тексту
  • Редагування
  • Коригування зверстаного документа
Коректура

Коректорське вичитування

Коректори «ТакиБук» мають філологічну освіту й великий досвід із підготовки текстів. Вони виявляють помилки, які автор може не помітити через незнання деяких нюансів мови. До сфери їх відповідальності належать виправлення орфографії, пунктуації та синтаксису. 

Окрема увага приділяється пошуку некоректних скорочень і переносів, приведенню у відповідність із видавничими правилами знаків тире, лапок, виносок, посилань. У ході коректорського вичитування відбувається видалення повторів, зайвих пробілів і табуляції або їх додавання в разі потреби. Також коректор перевіряє правильність побудови формул, оформлення таблиць та інших графічних елементів.

Коректура

Редакторські виправлення

Редактори друкарні «Такибук» – лінгвісти, висококваліфіковані спеціалісти видавничої справи. Вони позбавлять текст смислових, семантичних, логічних і стилістичних помилок та, якщо треба, покращать його структуру. Серед їхніх обов’язків – перевірка актуальності даних, правильності використаних джерел, відповідності посилань, узгодженості всіх частин друкованого матеріалу, виявлення та усунення можливих невідповідностей. 

У разі потреби редактори можуть підвищити унікальність тексту, усунути канцеляризми, виправити щільність використання ключових слів, поліпшити інші семантичні характеристики.

Коректура

Фінішна перевірка

Поширеною є думка: якщо текст книги був ретельно підготовлений до верстання, то вже не потребує перевірки. На жаль, це не відповідає дійсності, бо цей процес виконують у програмі з узагальненим поділом слів на рядки, сторінки та розділи. 

Під час редагування тексту після верстання досвідчені редактори «ТакиБук» перевіряють наявність (або відсутність) та стан колонтитулів і колонцифр, нумерацію текстових і нетекстових елементів, структурних деталей книги, відповідність змісту, візуальне оформлення. Окрема увага приділяється видаленню так званих висячих рядків і некоректних розривів. 

Коректори та редактори друкарні «ТАКИБУК» здатні довести будь-який текст до ідеального стану, зробити його високохудожнім чи лаконічним, але завжди грамотним.