Loading...
Верстка книг ціна
  Перша Друга Третя
Категорія складності Перша Друга Третя
Колонтитул
Текст у два стовпці
Прозовий текст
Віршований текст
Виноски
Колонцифри
Врізання, складне обтікання
Таблиці, формули, зображення 2-3 Від 4 і більше
Виділення тексту 2-3 4-5 Від 6 і більше
Формат видання
Вартість верстки
0 грн
Вартість верстки
0 грн
Вартість верстки
0 грн

Верстка як перехід від рукопису до книги

Верстання тексту та графічних елементів –  це процес надання їм вигляду майбутнього видання. 

Саме верстка книги формує перше враження про неї та бажання ознайомитися з інформацією, яку вона містить. Неякісно зверстаний поліграфічний виріб має важку для сприйняття структуру, що ускладнює засвоєння інформації, робить книгу дискомфортною, непривабливою для потенційного читача. 

Оскільки верстання є складним багатоетапним технологічним процесом, краще довірити його досвідченим фахівцям.

Основні етапи верстання

  • Підготовка  – вибір бажаних параметрів
  • Безпосередня реалізація завдання
  • Перевірка узгодженості всіх структурних елементів
Верстка

Вибір складників майбутнього макета

Спочатку фахівці «ТАКИБУК» знайомляться з текстом майбутньої книги, щоб отримати загальне уявлення про те, до якого типу літератури вона належить. Це допоможе визначитися з її структурою та загальним напрямом оформлення й верстання. Після цього верстальники радяться із замовником, цікавляться його баченням щодо оформлення тексту, пропонують власні варіанти. 

Протягом підготовки вибираються розміри полів, які залежать, зокрема, і від бажаного типу палітурки, розробляються варіанти розміщення тексту з урахуванням оптимальних міжрядкових інтервалів, відступів та інших параметрів, що полегшують візуальне сприйняття тексту, затверджується вид шрифту. 

Далі розглядаються варіанти розміщення ілюстрацій, таблиць та інших графічних елементів, а також узгоджується розміщення й оформлення заголовків, епіграфів, виносок, структура та зовнішній вигляд змісту, вихідні дані книги.

Верстка

Створення макета

Верстальник із застосуванням спеціального професійного ліцензованого програмного забезпечення форматує окремі елементи, компонує з них макет майбутнього видання, виконує оздоблення згідно з попередньо розробленим дизайн-проєктом і готує книгу до друку.

Верстка

Аналіз зверстаного макета

На цьому етапі фахівці «ТакиБук» перевіряють дотримання правил композиції, гармонійність поєднання всіх елементів книги, збереження загальної стилістики видання. 

Насамперед підтверджується технічна та інформаційна сумісність і супідрядність компонентів: збіг рядків на обох сторонах аркуша, вирівнювання виокремлених елементів тексту відносно його основної частини тощо.

Далі розглядається відповідність гігієнічним вимогам, тобто оцінюється сприйняття тексту читачем, проводиться аналіз впливу шрифтового оформлення, інтерліньяжу, розміру полів тощо на зір.

Після цього перевіряється дотримання єдності стилю: однаковість структурних елементів, відповідність тексту та ілюстрацій, а також загальна гармонійність і художня завершеність дизайну.

Кожна книга, створена досвідченими верстальниками друкарні «ТакиБук», – це привабливе, високохудожнє, стилістично грамотне та логічно завершене видання, що має власний стиль.