Loading...

Вірш, згідно зі словником, це лише римовані рядки. Книжкова друкарня «ТАКИБУК» не згодна з таким визначенням! Для нас збірка поезій це голос душі, слова, народжені серцем поета, розповідь про найпотаємніші відчуття, що потребують турботливого ставлення і захисту. Саме тому друк віршів у «ТАКИБУК» це священнодійство поета і колективу друкарні, результатом якого стає збірка поезій.

Друк віршів

Видавництво віршів – з повагою до автора

За більш ніж двадцять років успішної діяльності книжкова друкарня «ТАКИБУК» видала велику кількість альманахів і авторських збірок поезій, набувши величезного досвіду в створенні книжок, що транслюють думки і мрії. 

Звісно, кожен поет має власне уявлення щодо вигляду віршів, малюнків і декоративних елементів, які можуть його супроводжувати, розміщення слів і рядків на сторінці, для акцентування уваги і передачі почуттів. Колектив друкарні з повагою ставиться до усіх побажань поетів, тому верстальники, що працюють над формуванням макету і його оптимізацією, враховують усі побажання і зауваження замовника. 

Редактори, філологи з великим досвідом, перевіряють тексти на відсутність помилок, але зберігають усі авторські риси, що є частиною поетичного самовираження. 

Художники-дизайнери створюють дизайн обкладинки, що якнайбільше відповідає основній концепції збірки і відображає авторське бачення. Увесь процес додрукарської підготовки протікає в атмосфері поваги до почуттів поета, який довірив нам свої твори – ми вважаємо це обов’язковою складовою співпраці.

Друк віршів

Друк віршів: можливості і пропозиції «ТАКИБУК»

Надрукована книжка – це скарбниця, яка містить думки автора. Кожен замовник має власне уявлення щодо вигляду книжки, а у реалізації задуму допоможуть кваліфіковані менеджери і поліграфісти книжкової друкарні «ТАКИБУК». Ключові пропозиції друкарні:

  • наклад - від одного до багатьох тисяч примірників, зі збереженням готового макету і можливістю друку додаткового накладу;

  • формат – великий перелік, від кишенькового до збільшеного;

  • палітурка – тверда або м’яка, за бажанням автора;

  • цифровий друк – високоякісний, багатокольоровий або монохромний;

  • папір – усі типи: офсетний, крейдований, картон або газетний;

  • з’єднання внутрішнього блоку – залежно від типу палітурки: зшивання нитками або скобами, проклеювання, збирання на спіраль або пружину;

  • обкладинка – використання будь-яких матеріалів і технологій, поєднання різних матеріалів і кількох технік для декорування обкладинки і корінця;

  • додаткове художньо-декоративне оздоблення – суперобкладинка, ляссе, декорування форзаців, обрізу, додавання клапанів, застібок тощо.

Доступні ціни на видавництво віршів

За посиланням відвідайте сторінку сайту з онлайн-калькуляторами. Там ви зможете самостійно розрахувати вартість майбутнього видання за різних параметрів, і обрати варіант, що відповідатиме вашому бюджету. Дізнайтесь ціни на друк книг.

Зручна комунікація і постійна допомога

Для з’ясування питань, отримання консультацій або формування договору на друк віршів, залиште повідомлення на сайті або зателефонуйте, наші менеджери одразу зв’яжуться з вами, нададуть вичерпну інформацію і всебічну допомогу. 

Післядрукарські послуги і допомога у розповсюдженні книжок

Кожна книга, надрукована у книжковій друкарні «ТАКИБУК», безкоштовно отримує ISBN-код. Друкарня безкоштовно надсилає авторові готовий наклад Новою поштою і робить розсилку обов’язкових примірників до бібліотек, внесених у Державний реєстр. 

«ТАКИБУК» входить до складу міжнародної видавничої групи «ГЕЛЬВЕТИКА» і здійснює розповсюдження книжок за допомогою її інструментів. 

Телефонуйте нам за номером +38 050 555-00-69, ми радо допоможемо вам у виданні віршів.