Loading...


Друкарня «ТАКИБУК» пропонує виготовлення блокнотів на замовлення для будь-яких цілей: ділові щоденники, нотатники, адресні і телефонні записники, творчі зошити, альбоми для матусь і малюків, блокноти психологічного розвантаження тощо. За бажанням клієнтів, вони можуть мати ексклюзивне дизайнерське оздоблення, включно з корпоративною і тематичною символікою.

Виготовлення блокнотів – види і призначення

Вид блокнота залежить від його призначення, отже, спочатку менеджер «ТАКИБУК» має з’ясувати, хто буде користувачем блокнота на замовлення. Якщо мова йде про рекламну продукцію, яку розповсюджують на презентаціях і тематичних виставках, перевагу віддають маленьким записничкам з картонною або пластиковою обкладинкою, з розлінованими аркушами, зібраними на пружину – в них зручно робити невеличкі примітки і носити їх у кишені. Зазвичай, на обкладинці, а іноді і на кожному листі розмішують логотип компанії, заходу тощо.

Блокноти-нотатники мають більший розмір. Залежно від призначення, листи в них можуть бути розліновані або чисті, обкладинка м’якою чи жорсткою, кріплення здійснюють пружиною, скобами і проклеюванням.

Творчі блокноти можуть бути середнього або великого розміру, частина листів може містити лінування, тематичні малюнки, запитання і завдання. Кріплення і обкладинка можуть бути виконані різними способами.

Найошатніший вигляд мають робочі щоденники-органайзери, адже вони є статусними виробами, що підкреслюють місце людини у службовій ієрархії. Найбільш презентабельні оформлені у тверду пухку шкіряну обкладинку, мають розліновані сторінки з датами, іноді з погодинними рядками, ляссе, кольорові обрізи, кишеньки і клапан з застібкою.

Технічні характеристики блокнотів на замовлення

У ході обговорення замовлення на виготовлення блокнотів менеджер має з’ясувати кілька моментів:

Розміри блокнотів

«ТАКИБУК» виготовляє на замовлення блокноти будь-якого розміру. Стандартний розмірний ряд включає формати:

Також можливе виготовлення блокнотів нестандартних форматів.

Обкладинки

Для кишенькових блокнотів обкладинку виготовляють з нецупкого картону або пластика, щоб вони могли згинатись без ушкоджень. Для виробів більшого розміру зазвичай вибирають цупку картонну обкладинку середньої товщини або тверду палітурку зі штучною шкірою.

Кріплення

Найпоширенішим є кріплення на пружину. Його використовують для записників будь-якого розміру і дитячих творчих зошитів. Кріплення на скобу призначається для тематичних і художніх блокнотів. Проклеюванням з’єднують сторінки невеличких нотатників.

Щоденники, зазвичай, мають товсту палітурку, а листи в них зшивають капроновими нитками у окремі зошити. Таке кріплення дозволяє відкривати записник на 180° без ушкодження палітурки.

Внутрішній блок

Він може бути виготовлений з будь-якого паперу, але найчастіше це офсетний різних ступенів щільності, білий або злегка пофарбований кольоровий пастельних відтінків. Для більш дорогих тематичних блокнотів, наприклад, творчих художніх, використовують крейдований матовий папір.

Залежно від призначення, сторінки можуть біти розліновані клітинками, лініями, або крапками. Щоденники на кожній сторінці мають дату, а творчі і тематичні блокноти різноманітні запитання, рекомендації, вправи тощо.

Дизайнерське виконання

Воно включає оздоблення обкладинки фотоколажем, малюнками або аплікаціями з використанням різноманітних матеріалів, оригінальне з’єднання аркушів, наявність застібок тощо.

Окрему увагу варто приділити сторінкам. Вони можуть містити малюнки: розташовані у кутку стануть гарним доповненням записів, а розміщені посередині або на весь аркуш – слугуватимуть приємним фоном. Це може бути тематична або рекламна символіка.

Подарункові і ділові блокноти оздоблюють додатковою обкладинкою, кишеньками для олівців і папірців, ляссе, різноманітними клапанами, застібками або еластичними стрічками.

Друк блокнотів - ціна

Ціна друку блокнотів на замовлення залежить від накладу, кількості сторінок, формату, типу паперу, виду кріплення, матеріалу обкладинки, дизайнерського оздоблення палітурки і внутрішнього блоку. Докладну інформацію щодо вартості радимо отримати у менеджерів «ТАКИБУК» за телефоном +38 050 555-00-69.