Loading...
Тимур Короткий, директор видавництва "Фенікс", Одеса
Тимур Короткий, директор видавництва "Фенікс", Одеса
Маючи досить великий досвід співпраці з різними друкарнями та фірмами, хочу зазначити головну відмінність друкарні "ТакиБук" від інших – колектив. Надійність та порядність – ось головні переваги керівників та співробітників друкарні "ТакиБук". Саме люди визначають якість, терміни, результат і просто ставлення та розуміння тих проблем, з якими стикається наше видавництво.
Наталія Резанова, культуролог, журналіст, провідна телепрограма "Одеський спостерігач"
Наталія Резанова, культуролог, журналіст, провідна телепрограма "Одеський спостерігач"
Серед авторів мало знайдеться байдужих до своїх доробків, імовірніше, навпаки, спостерігається нелюдська, ніжна, ревнива любов до творів.

Аналогія з коханою дитиною тут не буде перебільшенням. Але настає момент, коли треба віддати свою дитину до чужого будинка. Що на неї там чекає? Як автор шести книг, що вийшли друком, можу сказати: як правило, нічого хорошого.

Тому що навіть обладнання безсиле проти байдужості друкарні до замовника. Байдужість ця трапляється в друкованій справі на кожному кроці, і я могла би розповісти багато прикладів того, як автори, отримавши з друку продукт, хапаються за серце.

Усе змінилося після того, як із волі випадку я стала клієнтом друкарні "ТакиБук". Такого шанобливого, дбайливого, педантичного ставлення до майбутньої книги та авторських запитів я ще не бачила. І зараз, створивши нову книгу, ні на кого іншого не проміняю цей колектив, який поєднав професіоналізм зі справді домашніми, сердечними стосунками. Мою прихильність до цієї друкарні поділяють мої знайомі, яким я порекомендувала сюди звернутися.
Станіслав Каспров, директор видавництва "Смирна", Черкаси
Станіслав Каспров, директор видавництва "Смирна", Черкаси
Що спонукає нас працювати з друкарнею "ТакиБук"? Якість роботи, сумлінність, чесність та відкритість, доступні ціни. Упродовж десяти років ми друкуємо свої книги лише в цій друкарні.